logo společnosti NEOFIN, spol. s r.o.
Financování
komerčních
nemovitostíBezúčelové úvěry
a novinkyPodnikatelské úvěry


Hypotéka
pro začátečníkyPostup při realizaci, vstupní podklady


Bezplatná poradna


Profil společnosti,
spolupráce, KONTAKTYVzory financovaných objektů 

 

Bezúčelové úvěry a novinky

Dlouhodobý úvěr na nemovitost lze nově zajistit bez jakéhokoliv prokazování příjmů. Hodnocení bonity žadatele je nahrazeno čestným prohlášením o dostatečné výši příjmů k řádnému splácení. Úvěr lze poskytnout do 50-70 % hodnoty zástavy. Parametry úvěru jsou oproti klasickému financování mírně zvýšené.

Pro podnikatele dokážeme zajistit úvěr na nemovitost i v případě, že v daňovém přiznání vykazují ztrátu. V tomto případě vycházíme z dlouhodobě dosahovaných obratů, jejichž poměrnou část kalkulujeme do příjmové stránky.

Bezúčelové úvěry dnes umíme zajistit již do výše 90 % z hodnoty zástavy.
Využijte možnosti zajistit takto volné provozní prostředky s hypotéčními parametry - srovnejte s podmínkami, které vám nabízí Váš bankéř prostřednictvím spotřebitelských a provozních úvěrů ! Vhodné pro domácnosti, podnikající fyzické osoby i společnosti.

Nabízíme přefinancování spotřebitelských a podobných krátkodobých půjček s vysokým úrokem použitím hypotéčního úvěru s možností volby doby splatnosti a bezplatnou předčasnou splátkou.

NEOFIN, spol. s r.o.
je zavedenou privátní poradenskou společností zajišťující financování všech typů nemovitostí se specializací na komerční objekty.   
     (REFERENCE)
          

NEOFIN, spol. s r.o., tel: 775 916 312

neofin@neofin.cz

Copyright © 2006 CITY PRINT s.ro.