logo společnosti NEOFIN, spol. s r.o.
Financování
komerčních
nemovitostíBezúčelové úvěry
a novinkyPodnikatelské úvěry


Hypotéka
pro začátečníkyPostup při realizaci, vstupní podklady


Bezplatná poradna


Profil společnosti,
spolupráce, KONTAKTYVzory financovaných objektů 

 

PROFIL společnosti

NEOFIN, spol. s r.o. je zavedenou vzniklou privátní poradenskou společností specializující se na zajišťování podnikatelských úvěrů a financování všech typů nemovitostí.

Při své činnosti společnost využívá dlouhodobých zkušeností jednatele a spolupracujících osob v oblasti úvěrových zdrojů.

Společnost zajišťuje finanční prostředky pro klienty z řad fyzických i právnických osob na území celé České republiky.

Při hledání nejvhodnějšího typu financování konkrétního úvěrového zadání spolupracujeme s českými i zahraničními bankovními institucemi působícími v České republice a rovněž se zahraničními bankovními ústavy, zabývajícími se úvěrovými akvizicemi do ČR. Ke všem žádostem zvažujeme i alternativní řešení použitím nebankovních zdrojů.

BONUS

Společnost NEOFIN, spol. s r.o. nabízí každému ze svých klientů – bez rozdílu typu úvěru či produktu - odměnu ve výši 30% svého zisku z každého doporučeného nového klienta. Odměna je vyplacena v případě realizace úvěrového případu s doporučeným klientem.

SPOLUPRÁCE

NEOFIN, spol. s r.o. hledá pro rozšíření externí sítě obchodní zástupce ve všech regionech ČR. Systém odměňování vychází z nadstandartního podílu na zisku společnosti z realizovaných obchodů.

V případě zájmu nás kontaktujte mailem.


KONTAKTY

Korespondenční adresa:

NEOFIN, spol. s r.o.
Nám. Míru 176
760 01 Zlín

www.neofin.cz
neofin@neofin.cz

tel.: 775 916 312, 602 716 312

NEOFIN, spol. s r.o.
je zavedenou privátní poradenskou společností zajišťující financování všech typů nemovitostí se specializací na komerční objekty.   
     (REFERENCE)
          

NEOFIN, spol. s r.o., tel: 775 916 312

neofin@neofin.cz

Copyright © 2006 CITY PRINT s.ro.